Register :: iPhone :: My page  :: Login
      |   whole day   |   page:     |    NOW   |   history   |   series   |   movies

Telkussa nyt

19.30: Syyttäjä
20.30: Yle Uutiset
20.45: Urheiluruutu

19.35: Kiveä kovemmat
20.30: Jääkiekon EHT: CZE - RUS
22.00: Yle Uutiset

19.30: Pop'n'Roll
20.30: Ketonen & Myllyrinne
21.00: Gåsmamman - Naarasleijona

19.00: Haluatko miljonääriksi?
20.00: Supertähdet
21.25: Keno

19.00: Suomen surkein kuski
20.00: Myytinmurtajat
21.00: Salaisuus pinnan alla

19.39: Sportnytt
19.50: Lain pitkä nenä
20.00: Isä, äiti ja lapset

19.00: Anthony Bourdain maailmalla: Suomi-jakso
20.00: Mad Cook Show
21.00: Hyvät ja huonot uutiset

19.00: Remppa vai muutto
20.00: Suomen Huippumalli haussa
20.58: Keno

19.15: Beethovenin toinen
21.00: Jack and Jill
22.50: Paksuna

18.55: Fright Night
21.00: Musta noita
22.55: Switch - Täydellinen lavastus

19.30: Vaikea valinta
20.00: OJ: syyllinen vai syytön?
21.00: Anna Nicole Smith

19.30: Australian rajalla
20.00: Pelastajat Lappi
20.30: Pelastajat Lappi

18.40: Formula 1: Venäjän osakilpailu
20.45: Sapuskaa, harashoo!
21.15: Catching Hell

19.00: Laurin talot
20.00: Muodin huipulle
20.55: AVAn vappuvinkit

19.30: Possu ja Kärpänen
19.58: Hyvää yötä!
06.00: Jummi Jammi

19.00: Käärmeen suudelma
21.00: Greyn anatomia
21.45: 48 enkeliä

19.23: Lego Ninjago
19.47: Sonic Boom
06.00: Bumba

19.00: Britannia: kansan tarina
20.00: Charlie Hebdo – kauhun päivät Pariisissa
21.00: #FindMike – sankaria etsimässä

17.00: ATP Tennis: Barcelona / Finaali
20.00: PGA Tour Golf: Zurich Classic of New Orleans
01.00: Golf: Web.com Tour Highlights

19.00: Maailman parhaat moottoripyörät
20.00: Misfit Garage
21.00: Wheeler Dealers

19.00: Are You The One? Second Chances
20.00: Catfish: The TV Show
21.30: Just Tattoo Of Us

18.00: Timeless Tunes
23.00: This Week's VH1 Top 10
00.00: VH1 Chill

18.05: The Wrestler
19.55: Fish Tank
22.00: The Tiger's Tail

19.00: Bingolotto
20.00: TV4Nyheterna
20.10: Sporten

19.00: Det stora tårtslaget
20.00: Bagges hemlösa hundar
21.00: Räddad av änglar

19.30: Valborg med Niklas och vänner
20.30: Rapport
20.45: Sportnytt

19.30: One Way
20.00: Vain yksi tie
20.30: Vanha Testamentti avautuu

19.30: Liigan viikkomakasiini
20.00: NBA Playoffs:
22.00: NBA Action

19.00: Superpesis: Sotkamo - Imatra (23.4.)
21.30: MM-ralli: Power Stage, Argentiina (30.4.)
23.00: UEFA Europa League: Maalikooste 20.4.

19.30: Pyöräily: Tour of Romandy
20.55: Urheilu-uutiset
21.00: Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia

18.30: Jalkapallo: Bundesliiga
20.30: Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
21.45: Muut lajit: Watts top 10

17.30: Golf: Volunteers of America Texas Shootout Presented by JTBC
20.30: Golf: Wenström møder Annika Sörenstam
21.00: Golf: School of Golf

15.55: Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
00.00: Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
02.00: Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin

18.25: Valioliiga: Tottenham - Arsenal
20.30: Valioliiga: Valioliiga-studio
21.00: UEFA Champions League Weekly

18.00: NHL playoffs: ottelu avoin
20.00: La Liga World
20.30: NASCAR Cup Series: Toyota Owners 400

18.30: NHL playoffs: ottelu avoin
20.30: #NHLaamiainen: Esa Tikkanen
21.05: NHL Tonight

18.25: Valioliiga: Tottenham - Arsenal
20.30: Premier League Saturday Review
21.25: EFL Championship Highlights

13.00: Jalkapallo: Ottelu ilmoitetaan myöhemmin
21.40: Jalkapallo: Ottelu ilmoitetaan myöhemmin
23.45: Valioliiga: Tottenham - Arsenal

19.00: NHL:n pudotuspelit: Ottelu ilmoitetaan myöhemmin
21.00: NHL:n pudotuspelit: Ottelu ilmoitetaan myöhemmin
23.00: NHL: NHL On The Fly

19.32: NY: Justice League Action
19.47: Justice League Action
20.02: Justice League Action

19.32: Game Shakers
19.54: Nightwatch
20.21: Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

19.00: Hessu Hopo - rampin rämäpää
20.20: Descendants Wicked World
20.22: Descendants Wicked World

19.35: Star Wars Rebels
20.00: Pokémon-Sarja: XYZ
20.25: Counterfeit Cat

19.25: Qi
19.55: Qi
20.25: Qi

19.00: Coast Australia
19.55: Deadly Nightmares of Nature
20.20: Hair Care Secrets

19.00: Salvage Hunters
20.00: Abandoned Engineering
21.00: Mythbusters: The Search

19.15: Rugged Justice
20.10: Pit Bulls & Parolees
21.05: Lone Star Law

19.45: Codes and Conspiracies
20.30: Codes and Conspiracies
21.15: Codes and Conspiracies

19.30: Space Pioneer
20.20: Space Pioneer
21.10: Space Pioneer

19.45: Psychic Matchmaker
20.10: Married by Mum and Dad
21.05: 90 Days To Wed: Happily Ever After?

19.00: Hotel Impossible
20.00: Texas Flip N Move
21.00: Mysteries at the Museum

19.00: Teksasin kuolemaantuomitut
20.00: Lentoturmatutkinta
21.00: Maailmaa mullistaneet keksinnöt

19.30: 19:30
20.20: 20:20
20.45: 20:45

18.55: Vaaralliset tiet
19.55: Vaaralliset tiet
21.00: Vaaralliset tiet

19.00: Napoleon: operaatio Egypti
19.55: Sodanjälkeisen kodin salaiset tappajat
21.00: Henry VIII:n kuusi vaimoa

19.00: Swamp People
20.00: American Pickers
21.00: Forged In Fire

19.45: RTL aktuell
20.03: RTL aktuell - Das Wetter
20.05: Meet the Parents

18.00: The End of the Tour
20.00: The Choice
22.00: Anti

19.00: Pixels
21.00: Survivor
23.00: Momentum

20.00: Bling – Timanttinen tarina
22.00: Sisters
00.00: Burying the Ex

18.55: Gods of Egypt
21.00: The Last Witch Hunter
23.00: Metsästäjä ja talvinen taistelu

18.45: Kätyrit
20.15: Entourage
22.00: Fifty Shades of Grey

19.20: Parks and Recreation
19.50: Parks and Recreation
20.15: Close Up

18.45: Kätyrit
20.15: Entourage
22.00: Fifty Shades of Grey

19.40: Paddington
21.15: Suffragette
23.00: The Interview

19.45: Yukon Men
20.30: Yukon Men
21.15: Alaska Gold Diggers

19.00: DW News
20.00: DW News
20.15: KINO - Das Filmmagazin

19.30: Winning Post
20.00: CNN Newsroom
20.30: African Voices

19.30: 101 East
20.00: News Live
20.30: Inside Story

© Tokavuh Technologies - info@telkussa.fi

login:
password:

forgot my password