Register :: iPhone :: My page  :: Login
      |   whole day   |   page:     |    NOW   |   history   |   series   |   movies

Telkussa nyt

20.30: Yle Uutiset
20.55: Urheiluruutu
21.00: A-studio

20.30: Au pairit Miamissa
21.00: Jenny+: Sinäkin olet moukka!
21.30: Mitä mietit, Ronja Salmi?

20.00: Kenen kotona?
21.00: 112 uudet jaksot
22.00: Kymmenen Uutiset

20.00: Heikoin lenkki
20.58: Keno ja Synttärit
21.00: Kupla

20.30: Simpsonit
21.00: Transporter 3
23.10: Simpsonit

20.30: Dok: Mies
21.00: Efter Nio
22.00: Monster

20.00: Hyvät ja huonot uutiset
21.00: Tulossa: Vain elämää
21.05: Selviytyjät Suomi

20.00: Huippumalli haussa
21.00: Greyn anatomia
22.00: Tulossa: Vain elämää

20.00: Anna sen soida
21.00: Unelmahäät
22.00: Bridget Jones - elämäni sinkkuna

20.00: Kyttäputki: NCIS Rikostutkijat
21.00: Fire with Fire - Ristitulessa
23.00: Kyttäputki: NCIS Rikostutkijat

20.00: Detroitin eläinpoliisit
21.00: Kaunotarmurhat
22.00: Uskomattomat rikokset

20.00: Kymppitonni
21.00: Miksun Baari 2
22.00: Deep State

20.00: Isäntänä Tapani Ruokanen: Tapio Luoma
21.00: Kansan kesken
23.00: Jussin kalajutut

20.00: Kotoisa
21.00: Siskot
22.00: Sinkkuelämää

19.00: Dallas Buyers Club
21.00: Alan Partridge: Kukkona tunkiolla
22.30: The Outsider - Lain ulkopuolella

19.25: Saariston lapset ja hylje
21.00: Kocken
22.55: Kesälesket

06.00: Kambu
06.08: Mia
06.20: Hisse Hoksausmaassa

20.00: Rich Kids of Instagram
21.00: 1000 päivää planeettamme puolesta
22.00: Rantavahdit

19.00: SHL Finaali: Skellefteå - Växjö
21.00: MotoGP: USAn osakilpailu
22.25: Moto2: USAn osakilpailu

20.00: Wheeler Dealers
21.00: Autopajat kuntoon
22.00: Escobarin miljoonat

20.00: Jersey Shore
21.00: Teen Mom: Young & Pregnant
22.00: Teen Mom OG

20.30: Robinson
21.00: Farmen VIP
22.00: Stockholmspolisen

20.30: Tulta Jerusalemista
21.00: TV7 Israel News
21.15: Come Home

20.00: NBA Playoffs: San Antonio Spurs - Golden State Warriors (22.4.)
22.00: Liiga
05.30: NBA LIVE: Utah Jazz - Oklahoma City Thunder

20.30: Purjehdus: Spirit of Yachting
20.50: Urheilu-uutiset
21.00: Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia

20.30: Pyöräily
21.25: Urheilu-uutiset
21.30: Pyöräily

19.30: Golf: Trophee Hassan II
01.00: Golf: Golf Central
02.00: Golf: Golfing World - NEW!

20.55: Valioliiga: Premier League World
21.25: UEFA Champions League Weekly
21.55: La Liga: Athletic Bilbao - Levante

18.45: Valioliiga: Manchester City - Swansea
20.45: Valioliiga: Premier League Review
21.50: Valioliiga: Everton - Newcastle

20.25: EFL Championship Highlights
20.55: Ligue 1 Highlights
21.55: La Liga: Athletic Bilbao - Levante

20.15: NHL Tonight
21.15: NHL playoffs: ottelu avoin
23.30: KHL playoffs: Ak Bars - TsSKA Moskova

20.30: FA Cup Highlights
21.00: Premier League Sunday Review
21.55: Valioliiga: Everton - Newcastle

19.40: Valioliiga: West Bromwich - Liverpool
21.40: Serie A: Genoa - Verona
23.45: Valioliiga: Premier League Review

19.00: NHL:n pudotuspelit: Ottelu ilmoitetaan myöhemmin
21.00: NHL:n pudotuspelit: Ottelu ilmoitetaan myöhemmin
23.00: NHL On The Fly

20.29: Game Shakers
20.58: Hunter Street
21.26: School of Rock

20.15: Lab Rats: Bionic Island
20.40: Mech-X4
21.05: K.C.Salainen agentti

20.26: Star vs. pahuuden voimat
20.39: Star vs. pahuuden voimat
20.52: Ducktales

20.00: Mission Force One
07.00: Trulli Tales
07.20: Puppy Dog Pals

20.30: Qi
21.00: Qi
21.30: Pointless

20.30: Life Below Zero
21.20: A User's Guide to Cheating Death
22.10: A User's Guide to Cheating Death

20.00: Fast N' Loud
21.00: Fast N' Loud
22.00: Shifting Gears With Aaron Kaufman

20.10: Swamp Brothers
20.38: Swamp Brothers
21.05: Expedition Mungo

20.30: Tahdon morsiuspuvun Britannia
21.00: 90 päivää morsiamena
22.00: Löysät pois!

20.00: Lentoturmatutkinta
21.00: Autojen ensiapu 6
22.00: Superautojen rakentajat

20.30: Cold Water Cowboys
21.15: Iso kalastuskisa
22.00: Cold Water Cowboys

19.55: Egyptin tarina
21.00: Maantierosvoja, merirosvoja ja kelmejä
22.00: Hitlerin maailma: Sodanjälkeinen suunnitelma

20.05: American Pickers
21.00: Pawn Stars
21.30: Storage Wars

20.00: Rough Night
22.00: Precious Cargo
00.00: 3 ting

19.00: Mies joka ei ollut siellä
21.00: Bullet to the Head
23.00: Blair Witch

20.00: Space Chimps [dubattu versio]
22.00: Angel-A
00.00: Masterminds

19.00: Lumoava kirous
21.00: Selviytyminen
23.00: The Limits of Control

20.30: Samaa sukua
21.15: Samaa sukua
22.00: Howards End

20.10: Metsästäjä ja talvinen taistelu
22.00: Rise
23.00: Midnight Special

19.25: Equals
21.05: Metsästäjä ja talvinen taistelu
23.00: Assassin's Creed

20.00: Wolf
21.00: Amanpour
21.30: State of America with Kate Bolduan

© Tokavuh Technologies - info@telkussa.fi

login:
password:

forgot my password